Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Krauts, A.: verschil tussen versies
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
|- valign=top | |- valign=top | ||
| − | |[[bestand:Krauts_kl.jpg|thumb|500px|left|Teun zelf, zijn vrouw Riek Krauts-Gerritsen en zijn zoons Henk en Broer. De foto is omstreeks [[1960]] genomen voor zijn winkel in Stokkum.]] | + | |[[bestand:Krauts_kl.jpg|thumb|500px|left|Teun zelf, zijn vrouw Riek Krauts-Gerritsen en zijn zoons Henk en Gerard (Broer). De foto is omstreeks [[1960]] genomen voor zijn winkel in Stokkum.]] |
| − | |[[bestand:Krauts065.jpg|500px|thumb|vlnr: ?, [[Postbodes|postbode]] [[Booms, A.H.G.M.|Antoon Booms]], Riek Krauts-Gerritsen, | + | |[[bestand:Krauts065.jpg|500px|thumb|vlnr: Toon ?, [[Postbodes|postbode]] [[Booms, A.H.G.M.|Antoon Booms]], Riek Krauts-Gerritsen, Mientje en Gerard (Broer) Krauts. Knielend Teun Krauts]] |
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2020 om 15:20
Teun Krauts was slager in Stokkum.
Teun zelf, zijn vrouw Riek Krauts-Gerritsen en zijn zoons Henk en Gerard (Broer). De foto is omstreeks 1960 genomen voor zijn winkel in Stokkum. |
vlnr: Toon ?, postbode Antoon Booms, Riek Krauts-Gerritsen, Mientje en Gerard (Broer) Krauts. Knielend Teun Krauts |
